Centrico Apartamento Junto Al Cervantes

  • 28 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Centrico Apartamento Junto Al Cervantes Malaga розташовані в районі Malaga Centro і мають швидкий доступ до фортеці Малаги, лише за 0.6 км. Апартаменти розташовані майже за 15 хвилин ходьби від залізничного вокзалу Малаги та в межах 10 хвилин ходьби від автовокзалу Plaza de la Marina.

Зупиняючись в апартаментах, гості мають доступ до зони відпочинку обладнаної системою клімат-контролю. Це помешкання пропонує гостям фен і рушники. Крім того, також є окремий туалет і душ.

Ваш комфорт - наш пріоритет, саме тому в Centrico Apartamento Junto Al Cervantes є мінікухня з холодильником.

Музей Пікассо на відстані 5 хвилин пішки, а Центр сучасного мистецтва Малаги розташований недалеко від апартаментів. До центру Малаги можна дійти пішки за 10 хв. Фортеця Хібральфаро знаходиться лише за 1.3 км, а Римський Театр - в межах 6 хвилин пішої прогулянки від Centrico Apartamento Junto Al Cervantes. Малага розташований за 5 км від помешкання.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Centrico Apartamento Junto Al Cervantes Малага
Tg Freshapartments
Ціна лише для моб. пристроїв

Tg Freshapartments

15 м від помешкання
USD 109 USD 98
за ніч
Apartamento Chic En El Centro De Malaga
Ціна лише для моб. пристроїв

Apartamento Chic En El Centro De Malaga

32 м від помешкання
USD 151 USD 136
за ніч
Homely Malaga Mariblanca 17, Vegafuente Apartments
Ціна лише для моб. пристроїв

Homely Malaga Mariblanca 17, Vegafuente Apartments

9.1
Блискуче 1401 відгук
36 м від помешкання
USD 153 USD 138
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Малага Аеропорт
    13 км

    Залізничні вокзали

    Malaga Train Station
    1.8 км

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi в номері

    Паркінг

    • Паркування

    Шаттл

    • Платний трансфер від/до аеропорту

    Послуги на території

    • Цілодобова стійка реєстрації
    • VIP реєстрація заїзду/виїзду
    • Прокат авто
    • Послуги екскурсовода/ Замовлення квитків

    Відпочинок

    • Вихід на пляж

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Приладдя для прасування

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензіїB06928139
    Часті питання
    • Чи є в квартирі Centrico Apartamento Junto Al Cervantes безкоштовний Wi-Fi?
      Доступ до Інтернету надається безкоштовно в квартирі Centrico Apartamento Junto Al Cervantes.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Малага Аеропорт
    13 км

    Залізничні вокзали

    Malaga Train Station
    1.8 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Centrico Apartamento Junto Al Cervantes Малага

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити